FORMUŁA L


ul. Naramowicka 239
Poznań

Biuro czynne: pn. - pt.: 8:00 - 20:00, sb.: 9:00 - 12:00

Telefon: 
e-mail: 
Strona www:

Kategorie B, B+E, B automat, C, C+E, D
Cena za kat. B 1500 zł *
* - 200zł zniżki dla uczniów i studentów
Opłata za egzamin wewnętrzny 0 zł
Materiały dydaktyczne materiały szkoleniowe w cenie kursu
Płatność za kurs w ratach możliwość opłaty za kurs w ratach
Dodatkowa godz. kat. B po kursie 45zł
Dodatkowa godz. kat. B bez kursu 50 zł
kursy dla niepełnosprawnych - kursy dla niepełnosprawnych brak danych
kursy dla gluchoniemych - kursy dla głuchoniemych brak danych
courses in English - courses in English no data

Miejsce wykładów:

- ul. Naramowicka 239Informacja ze strony www szkoły:

   prawojazdy

Jesteśmy nowoczesną, rozwijającą się firmą z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w branży nauki jazdy. Celem naszym jest nie tylko pomoc w uzyskaniu przez Was wymarzonego prawa jazdy, ale przede wszystkim przygotować Was do samodzielnej jazdy na naszych drogach. Nauczymy Was jak walczyć o życie na naszych dziurawych, nie zawsze prawidłowo oznakowanych i zatłoczonych drogach.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów. Dzięki temu jesteśmy liderem, jeśli chodzi o statystyki zdawalności, co potwierdzają oficjalne dane Urzędu Miasta Poznania. Niestety jak to w życiu bywa jakość musi kosztować. Nie jesteśmy ośrodkiem oferującym kursy po zaniżonych cenach. Uważamy, że nie można obniżać ceny szkolenia kosztem jej jakości. Pamiętaj, iż oszczędzając "parę złotych" oszczędzasz na swojej wiedzy i swoich umiejętnościach, na zdrowiu i życiu swoim oraz innych. Warto zastanowić się nad tym czy taka zgubna oszczędność na pewno się opłaca.

Oferujemy Wam kursy prawa jazdy kategorii A1, A, B, B+E, C, C+E oraz kursy dokształcające kierowców wykonujących transport drogowy rzeczy i osób (tzw. świadectwo kwalifikacji zawodowych).

Jesteśmy członkami - założycielami Wielkopolskiego Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia Kierowców oraz Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców. Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców i International Assocation for Driver Education "IVV" w Wielkiej Brytani. Wspólpracujemy również ze Stowarzyszeniem Kierowca.pl w zakresie organizowania i prowadzenia kursów dokształcających kierowców wykonujących transport drogowy rzeczy i osób.

   Polecamy:prawo jazdy


Strona główna
polska wersja serwisu prawa jazdy english version die Deutsche Version
Aktualności:
Prawo jazdy - zmiany w przepisach w 2018 r.:
W czerwcu wejdą w życie zmiany przepisów dotyczących prawa jazdy. Największa nowość polega na tym, że tak zwani młodzi kierowcy, czyli ci co mają prawo jazdy mniej niż 2     >> więcej

Dobry moment na zapisanie się na kurs:
Po wprowadzeniu nowych przepisów 19 stycznia 2013 roku, szkoły nauki jazdy świecą pustkami. Nie dość, że kursanci są zdezorientowani jeśli chodzi o egzamin teoretyczny, t     >> więcej

Polecamy:
LIDER
FALLCON

banner reklamowy portalu prawa jazdy
Partnerzy
statystyka     wszelkie prawa zastrzeżone - Prawo jazdy Poznań